Tapeedimees tuleb ja paigaldab teie tapeedi.

Pakun kvaliteetset tapeetimis teenust, kui vajate abi tapeedi paigaldamisel korterisse, majja või kontorisse, saate tapeetimis tööd tellida meilt.Tapeedimees teostab tapeedi paigaldus tööd konkurentsivõimelise hinnaga nii eraisikutele kui ettevõtetele. Olles tegutsemas siseviimistlejana al.2006a ja spetsaliseerunud tapeetimisele võite kindel olla töö kvaliteedis ja kogemustepagasis.Lisaks tapeedi paigaldamisele teen aluspindade ettevalmistustöid. Eemaldan vana tapeedi ja teen maalritööd.

Tapeedi eelnevalt valmis ostes, toimige nii: tehke vajalikud mõõdistustööd, mõõtke ära, kui lai ja kõrge on teie ruum, arvestage välja aknad ja uksed. Vajadusel saate kasutada mõõdistustöödel tapeetija abi. Tapeedirullide koguse aitab teil väljaarvutada müüja tapeedipoes.  Kontrollige, et tapeedirullidel oleksid ühesugused partiinumbrid, mustertapeedi puhul arvestade lisakuluga, kuna igalt tapeedipaanilt läheb üks osa kaduma. Kaduma mineva osa suurus on märgitud tavaliselt tapeedirullile.

  • Vastan teile 7 päeva nädalas.
  • Tasuta hinnapakkumise teen üldjuhul samal päeval
  • Olen paindlik ja kliendi mugavusele orienteeritud
  • Täpne, aus ja tunnen oma tööd läbi ja lõhki.

Lisainformatsiooni saamiseks või teenuse tellimiseks helista  tel. +372 5555 43 17 või saada palun oma küsimus meile e-kirjaga, Tapeedimees@gmail.com.

 

Küsi pakkumist